Ale život je prekvapivo divné

Je večnou záhadou: ako sa stať úspešný a bohatý v živote? Ako stráviť drahocenný čas mládeže a mládeže zvyšok skvelý život bol zaujímavý, bohatý a pohodlné? Prečo človek porazený, aj keď, a pracovití a zodpovední mladí ľudia. Navyše, vždy je dočkať, študent, dal v semester na 100%. Deň a noc, kauciu nad poznámky a učebnice, a mohlo by sa zdať, primerane happy – bola len “za mesiac”, keď prešiel prehliadky “výborný”. Naozaj, ako to bolo nie sa radovať a nie aby sa cítili šťastní, keď od detstva všetci hovorili, “budete sa dobre na päť učiť sa, máte všetko, čo v živote”.

Ale život je prekvapujúco zvláštne. A to nie je jasné. Ostatné v tejto dobe nie je “vyšplhali” na knihy. Zahodiť portfólia po poslednej vyučovacej hodiny, bežal tam, kde čakal na motley kluci, futbal a rieky, kým sa kvapka. A tóny gitary malátny jarné večery úplne nahradiť to s drina z cramming. Ktorá v tomto čase bola zapojená v prvom rade, čo je vždy študoval, študoval a študoval.

A potom … a potom, ako sa často stáva. Skôr, ako sa často stáva….Prvá, ktorá bola vždy vynikajúci študent prišiel pracovať na Tom, kto študoval “tak, že”. V zamestnanosti. S platenia, samozrejme, rády, a dokonca desiatky rády menšie ako hosť…

A stále, moderné rodičia majú veľkú otázku o potrebe, aby svoje sily deti výsledky v škole a Univerzite dať vyššie a pred čokoľvek iné. A čoraz viac sa trápi tým, že ich “nejasné otázku” bez otázku pravdy, že “Bude to dobré pre päť učiť sa, máte všetko, čo v živote”.

Prečo dnes nie je potrebné učiť sa perfektne

Tu je stanovisko z tohto dôvodu je veľmi skúsený človek, ktorý tiež raz bol hlupák a vyznamenania študent, a nakoniec sa stal skúsený otec.

Študoval som ako zviera hovorí. Vyčerpávajúce sám s tréningom. Nevideli denné svetlo. Prečo? Pretože boli tak motivované ich rodičia. Vynikajúca správa ukáže vám cestu k prosperite a šťastie! Toto je krédo staršie generácie sa stala spôsobom života pre mnoho ľudí, ktorí teraz už má deti. A ešte, má životné skúsenosti. Vaše vlastné. Bohužiaľ, veľmi ďaleko od Rušivé krédo.

A teraz, hovorí, “som stáť na druhej strane” a presvedčiť svojho syna, nie opakovaním chýb, niekedy fatálne, bývalý mimoriadne dať na oltár potvrdenie hodnotenie pravda, zručnosti pánom svojho vlastného osudu. A tu je dôvod, prečo:

1. Bez ohľadu na to, koľkokrát v živote som nemal dostať prácu, č zamestnávateľ, nikdy neznie, akú farbu, môj pas.

Ako zamestnávateľ sa stretol s uchádzačov o zamestnanie, a hodnotí ich? Každý nájdený osobne? Áno, nie. Pre toto, tam sú zhrnutie. To je len nikto z CV, akékoľvek práce – od vrátnika až Manažér projektov z nejakého dôvodu stĺpci “Pokrok”. A čo je povinné? “Skúsenosti”!

Tie športové úspechy a zručnosti v rôznych oblastiach – a to všetko v súhrne je zaradená ako pravidlo, a nie je známka v certifikáte, mať reálnu hodnotu pre pozitívne riešenia.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na kliknite sem kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa