Ale život se vyklube překvapivě podivné

To je věčná hádanka: jak se stát úspěšným a bohatí v životě? Na co utrácet drahocenný čas mládí a mládí, aby se celý zbytek mého velký život byl zajímavý, rušný a ? Proč one – loser, i když se zdá být pilný a zodpovědný z mládí člověk. Tím více, vždy tím, že je žákem a studentem, v semestru na vše 100%. a nad a učebnice, a zdálo by se, že je to tak správně radoval se – byl jen “na sedmém nebi” – když si zkoušky “výborně”. A opravdu, jak bylo nebude radovat a nebude se cítit šťastný, když ze všech stran, vše je jen a pořád říkal: “Budeš v pořádku, na pětky učit, budeš mít v životě všechno.”

Ale život se vyklube překvapivě překvapivý. A není srozumitelná. Další v této době není “” nad nečeká. dál portfolio po poslední lekci, je to běh tam, kde je čeká různorodá , fotbal a říčka do . A kytara malátný jarní večery zcela nahradil ho šprtání. Kde se v této době zabýval ten první, který vždy studoval, studoval a studoval.

…A pak… a pak, jak to často bývá. Nebo spíš, jak se často stává….Ten první, který byl vždy přišel na práci k tomu, který studoval “tak-a-“. Do pronájmu. S platbou, samozřejmě, na rozkaz, a pak o desítky řádů menší, než u hostitele…

A stále častěji a častěji u moderních rodičů vzniká velké pochybnosti ohledně nutnosti nutit své čad hodnocení ve škole a vysoké škole stanovit výše a dopředu jen na světle. A stále častěji jim způsobuje bolest “nejasné obavy” v pravdy, že “Budeš v pořádku, na pětky učit, budeš mít v životě všechno.”

Proč dnes nestojí za to se učit na jedničku

Zde je názor na toto téma jeden velmi zkušeného člověka, který taky kdysi a , a postupem času se stal životní zkušenosti tátou.

Studoval jsem jako zvíře, ” říká. sebe povolání. Neviděl bílé světlo. Proč? Proto, že byl tak motivován svými rodiči. Skvělý pas otevře ti cestu k prosperitě a štěstí! To je životní krédo starší generace se stal způsobem života velmi mnoho, kdo je teď sám už má děti. A ještě, má životní zkušenosti. Svůj vlastní. Bohužel, velmi, velmi vzdálených od tohoto nutkavou krédo.

A nyní, jak říká, já “stojím na druhém břehu” a naléhavě svého syna, ne opakovat chyby, někdy fatální, bývalých jednicky, cíl stanovit na oltář hodnocení skutečné schopnosti hostitele vlastní osud. A to je důvod, proč:

1. Kolik by se jednou v životě nikdy jsem se dostat do práce, žádný zaměstnavatel, ani jednou ptal, jakou barvu mám vysvědčení.

Jakým způsobem zaměstnavatel seznámí s kandidáty na volné pracovní místo a hodnotí jejich? S každým setká osobně? Ano, ne. Pro toto existují shrnutí. To je jen ani v jednom životopis, ani na jednu práci – od do správce projektů – proč ne-to znamená “Studijní výsledky”. A co je povinné? “Zážitek”!

Stejné sportovní úspěchy a dovednosti v různých oblastech činnosti – a to vše v souhrnu inclusive, jako obvykle – a žádné žádné známky , mají skutečný význam pro pozitivní řešení.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na klikněte sem kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa