Lvbet bonus

Czasami nie ma nic do zrobienia przez cały dzień, a czasem z drugiej strony ilość pracy, że on sam nie wie Dyrektorów. Praca hokeistów dentysta jest bardzo specyficzny i urazy, które muszą być podjęte, to poza tym od zwykłych śmiertelników spotkać. Gil Rivera udaje uśmiech dla graczy Tampa Bay Lightning w 2002 i The Globe and Mail zwierzył się czytelnikom, jak i jego dzień pracy.

Każdy to wie. Nawet rutynowa wizyta u dentysty jest coś, co większość ludzi zwrócono uwagę. Po przebywających dłużej niż kilka minut, to jest prawdopodobne, że resztę dnia nie będzie wiele warte. Jakie to ma znaczenie, które można załadować do syta hokej na lodzie…u, ale działa inaczej.

Być może obecny trener asystent w Filadelfii Ian Laperriere mógł powiedzieć.W 2009 roku, krążek został uderzony w twarz i stracił osiem zębów. Następnie musiał poddać szycie i jego szczęka została naprawiona około osiemdziesiąt szwów. Mecz skończył. To jest hokej temperament, nikt nie chce siedzieć na ławce

WIDEO. Laperriere dostał pit krążka, ale zakończył

Ale czasami tak nie jest “łatwa” więc wystarczy, aby rozwiązać sytuację stomatologiczną tylko szwów. „Widziałem rzeczy, które widać na zewnątrz hokeja a nawet poważniejszymi snów nie można sobie wyobrazić. Niektóre Wgląd ustach zawodników nigdy nie zapomnę, jak kiedy zobaczyłem wyszczerbione trzeciego języka „, powiedział z przerażającą nutą Rivera.

Jego głowa pozostawała instancja devětařicetiletého pamięci napastnik Craig MacDonald, który w Tampa był w sezonie 2007 / 08-tyKanadyjski krzyż przyszedł w grudniu bezpośrednie trafienie w ustach i własnymi słowami od początku jasno wiedział, że jest w tarapatach. Wiele z nich w tej chwili i zasugerował, nieznośny ból.

kanadyjski krzyż stracił dziewięć zębów i miał wargi cięcia i dziąsła tak brzydki sposób, że szycie musiała wynosić około pięćdziesiąt szwów. Dwadzieścia pięć wymagała operacji na języku. „I boli za każdym razem po prostu oddychali. To był jeden z najgorszych dni w moim życiu, tak naprawdę prawie nie zamknąć oczy „, wspomina napastnik, który jest aktywną karierę zakończył w 2013 roku w niemieckiej DEL.

Bardzo obrazowo przy urazach McDonalda przypomina mi Rivera, dla których również nie było to szczególnie przyjemne doświadczenie.W żaden podręcznik nie jest napisane, w jakim kierunku te sytuacje rzeczywiście podjąć. Atakujący udał się do dentysty na kilka miesięcy i naprawić wszystko trwało około 40 godzin. Najgorszy był pierwszy ranek po meczu.

„Kiedy spojrzałem w jego usta rano, ja nie widziałem, co powinno być tam. Nie wiem od czego zacząć, nigdy nie widziałem czegoś takiego „, powiedział Rivera. MacDonald jeszcze brakowało jednego meczu NHL.

Podobnie, rozmów i innych weterana naprzód Ryan Smyth. Właścicielem olimpijskiego złota i dwa medale w tym samym kolorze Puchar świata hokeja miał swoją siedzibę na obrzeżach każdego celu. Istnieją niezliczone uderzony osie, cross-checking i rany Puck.Był przyzwyczajony do niego, w jego końcówce domeny został szanowanym i ich rzemiosła udało się naprawdę szczerze.

Dzięki niemu, ale również przyszedł do szeregu urazów. Uszkodził kolano, złamał kostkę, zwichnął ramię, złamany nos, stracił trzy zęby, a także posiada metalową płytkę w ręku. „Ale jeśli chodzi o ból, nic nie wyniósł go, gdy Mój dentysta gum do przesuwania igły”, powiedział.
Więcej: lvbet bonus