Mark Clattenburg klesl na víkendové hry poté, co šel do Ed Sheeran koncert

Clattenburg jel sám doma po vykonávajících West Brom je domácí zápas proti Crystal Palace, aby se mohl vrátit do Newcastlu sledovat Sheeran vystoupí na Metro Radio Arena.

Pravidla státu Professional Game Match Úředníci Limited že úředníci musí cestovat do a ze země společně chránit své integrity a bezpečnosti.

také se ukázalo, že Clattenburg porušil další pravidlo tím, že mluví do Crystal Palace manažer Neil Warnock na telefonu v autě po 2 -2 čerpat na Hawthorns.Premier League pravidla umožňují rozhodčí mluvit s manažery pouze tehdy, pokud jsou přítomny jejich asistenti, nebo když dostal povolení, aby přestal zaměstnanci mluví s manažery v potenciálně vysoce nabitých okolností, kdy může být zapotřebí svědků.

Warnock tvrdil po zápase že West Brom Craig Dawson málem „napaden“ Palace brankář Julián Speroni když Victor Anichebe skóroval v 2-2 remíza, porovnání incident Petera Murphyho výzvu k Bert Trautmann v roce 1956 finále FA Cupu.

Warnock řekl: „Je to téměř útok, jak jeden ze čtyř úředníků nemůže být v pozici, kdy vidíme, Bet365-Podrobnosti že. Dawson ho udeřil do obličeje a já jsem ztratil slova.Měl dvou- nebo tří-yard rozběh a rozbil ho do obličeje. Facebook Twitter Pinterest Neil Warnock obviněn Mark Clattenburg učinit závažné chyby v West Brom. Foto: Paul Greenwood / BPI / REX

„Měl jsem dost mluví s FA. Neviděl jsem něco takového od Bert Trautmann. Nemohu říci nic o rozhodčího, nebo I dostat pokutu, a já nechci, protože jsem si myslel, že krakovací hru, ale udělal dvě nebo tři opravdu špatné chyby.“

Clattenburg také selhal dát paláci pokutu, když Wilfried Zaha zdála být znečištěn Dawson. Warnock řekl: „Nemůžete vyhrát, měli jsme čtyři nebo pět obklopující rozhodčího minulý týden a bylo nám řečeno, že se mýlil.Měl dobrou hru, ale dva, možná tři, rozhodnutí šla proti nám, a to nás stálo.“

Clattenburg, všeobecně považován za top rozhodčího Anglie od Howard Webb důchodu, má za sebou kariéru pronásledován spory, včetně ordeal být neprávem obviněn z rasově zneužívá Chelsea John Obi Mikel a osmiměsíční odpružení po vyšetřování svých „soukromých podnikatelských záležitostí“.Byl také zbaven darebáctví minulou sezónu, kdy Southampton tvrdil, že „zneužit a uražen“ Adam Lallana.

V roce 2009 správce poté, Manchester City Mark Hughes uvedl, že Clattenburg založila rozhodnutí poslat pryč Craig Bellamy na osobní nechuť k útočníka, se zdrojem prohlašovat rozhodčího požádal Městský personál, když procházel kolem nich: „Jak se vám pracuje s Craig Bellamy celý týden?“

Hughes řekl: „I don ‚t ocení, když rozhodčí začít dělat poznámky o tom, kdo to dělají, nebo nemají rádi ve svém týmu. Ty by mohly být s smích a vtip. Musím dávat Bet365-Klikněte zde pozor i zde hovoříme o integritě.“Požádala FA Hughes vysvětlit své připomínky, ale vzal žádnou další akci.

Bet365 poker bonus