Meble w nowoczesnym stylu

Modne nastolatek, który jest w zgodzie z nowymi trendami i technologiami na pewno spodoba się nowoczesne meble dla dzieci. Jak i klasyczna, ona także jest różna.

Meble zestawu słuchawkowego typowego nowoczesnego stylu są proste i lakoniczne, umiarem w wykończeniu odpowiednich form i prostymi liniami. Ich cechą charakterystyczną, jak zwykle, jest minimalizm. Kolekcja 2Pir od Vox stanowi optymalne połączenie niezbędnych mebli i doskonale nadaje się do pokoju nastolatka, przestronność i komfort.

Meble dla nastolatka, wykonane w stylu secesyjnym, wyraża się w nietypowych formach i liniach, fantazyjnych elementach wystroju. Takie meble dla dzieci podkreśli indywidualność właścicielki pokoju i w pierwszej kolejności odwołać się do twórczej osobowości. Należy zwrócić uwagę na oryginalną kolekcję NewLand od NewJoy, która stanowi harmonijną kombinację jasnych odcieni, materiałów i ciekawe połączenie prostych form geometrycznych. Z pomocą mebli takiego niestandardowego projektu można stworzyć w sypialni młodego córki prawdziwą atmosferę kreatywności.

NewJoy

Najnowocześniejszy dziewczyny-nastolatki, na pewno spodoba się meble w stylu high-tech. Dla niej cechuje prostota, surowość linii i funkcjonalność. Meble mają kompaktowe wymiary i dobrze wykonują powierzone na nich zadanie. W tym samym czasie takie meble dla dzieci wyróżnia się obecnością znacznej ilości szklanych, metalowych i plastikowych elementów, co czyni go oryginalnym i nietypowym. Wybitnym przedstawicielem stylu high-tech jest kolekcja Young User od Vox.

Young Users VOX

Meble dla dzieci w muzycznym stylu

Do aranżacji sypialni dziewczyny-nastolatki można wybrać meble, które będą pasowały do konkretnych zainteresowań dziecka. Na przykład, jeśli twoja córka jest zafascynowana muzyką, przyjrzyj się kolekcji Akord Pink od MEBLIK. Jej charakterystyczną cechą w tym, że fronty mebli ozdobione charakterystycznymi rysunkami w postaci mikrofonów, klawiszy, instrumentów muzycznych, itp. meble dla nastolatka będzie kluczowym elementem przy projektowaniu pokoju w muzycznym stylu.
Polecamy również: Banaby.pl – sklep internetowy