Real Betis – CD Leganés

piłkarze Betis witamy w domu prawie sąsiada w tabeli Leganés. Oba zespoły są w dolnej połowie tabeli i na pewno nie z powodu niebezpieczeństwa zejścia, jak również przegap ich wielkie wsparcie.

Betis jest w XIV, XVI Leganés tabeli, ale obie pozycje są nadal szybować bardzo blisko.

Zwierzęta nie mogą jeszcze być w pełni zadowoleni z rozwojem sezonu, który podkreślił koniec roku. Pierwsza porażka w lidze Alaves, a następnie spada z Pucharu w La Coruna. Betis na Riazor przyniósł dobry wynik z pierwszego meczu (wygrywając 1: 0), ale roztrwonił w odwecie i wreszcie Cup nakazane. Trener Víctor Sánchez del Amo znaleźć pozytywy w meczach, ale to nie przeszkadza fakt, że jego zespół nie jest w stanie się kick odgrywa lepszych wyników. “To trudne dla nas. Na zewnątrz, możemy nie zdobyć żadnego wielkiego rezultatu. W domu, podjęliśmy mocne, to ciekawe, ale musimy starać się być na zewnątrz bardziej konkurencyjna, ponieważ zbyt dużo płacimy za nasze błędy,” on rozpaczał sternika. Béticos wygrał tylko dwa mecze out – w Walencji i na ziemi beznadziejnie minionym Osasuna.

Nie można wyskoczyć za dużo, ani Leganés, który po przyzwoitej rozpoczynającego się nieco stracił oddech. Udało mu się Unibet wygrać w listopadzie ubiegłego roku, kiedy również pokonał Osasuna marne. Z drugiej strony, stąd Espanyol pokonany tylko dlatego, że im więcej meczów zremizoval (Villarreal, Las Palmas, Eibar).

Leganés nie należy lekceważyć, a Betis gleby na pewno nie bez szans. Po tym wszystkim, łącznie z Sewilli ma lepszego wzajemnego równowagę. Betis i Leganés spotkał się podczas prowadzenia działalności gospodarczej w Segunda División sezonu 2014/2015 i Pepineros dwukrotnie świętował zwycięstwo.

Víctor Sánchez del Amo zabraknie ikony klubu, Joaquín rannych i lekarze również pozostaje Felipe Gutierrez. Kredytu, wrócił do Chelsea i belgijskiego Charly Musonda. Jego odpowiednikiem Asier Garitano niezbyt wygodna pozycja, wręcz przeciwnie. Nie licząc atakujący Szymanowskim, Ryż, Ibanez, Serantes, konie i karane Herrerínem.