Styly vybavení pokoje dospívající dívky

místnosti dospívající dívky, nezapomeňte o významu správného výběru dětský nábytek, který musí být kombinován se stylem interiéru. Pak ložnice bude vypadat harmonicky, a vaším svou dceru bude příjemně a pohodlně v ní být. V tomto článku vám představíme nábytková řešení pro zdobení místnosti dospívající dívky v některých zajímavých stylů.

Dětský nábytek v klasickém stylu

Vlastně klasika bývá různé. Například, to může lišit a zdrženlivost. Respektive, kusy nábytku se vyznačuje jasnými geometrickými formami, přísná symetrie, neobsahují žádné prvky a provedeny v jemných pastelových barvách. Představitelem tohoto směru v klasiku je jemná kolekce Bailey od Do Centra, vyrobený z přírodního dřeva.

Bailey

Nábytek pro dospívající dívky v klasickém stylu, může vypadat úplně jinak, řečeno v jemnosti provedení a elegance tvarů. Například, velká postel s vysokým čelem, noční stolky a židle na zakřivených nohách, šatní skříně s hladkými ohyby. Takový klasický dětský nábytek se obvykle vyhotovuje v barvě bílé, béžové nebo jemně-mléčné barvě. Vezměte prosím na vědomí kolekce Angel od NewJoy. To se liší a eleganci a je nejlépe vhodný pro romantický a snový povahy.

NewJow

Zobrazením klasický styl v interiéru, je třeba se zmínit o . Ona zůstává věrný tradici svého předchůdce, ale již se projevuje ve více odvážné rozhodnutí. Při výrobě nábytku v duchu přípustné využití moderních materiálů a dekor položky. Podívejte se, jak je realizován v původní sbírky Vážka od SOFTFORM.

Vážka

Zajímavým trendem v klasiku je styl Provence. V tomto případě se při zařizování dětského pokoje je třeba vybírat nábytek světlé odstíny pouze z přírodního dřeva. Postel, židle, skříně a skříňky navíc mohou být zdobené řezbami, nebo uměleckým kováním. Pokud vaše dcera preferuje právě tento styl, podívejme se blíže na kolekci Milano od Do Centra. Tento dětský nábytek vyrobený z masivu borovice – odolné a šetrné k životnímu prostředí čistého materiálu, vytvoří v místnosti atmosféru živé přírody.
Také doporučujeme: veškerý nábytek pro věkové kategorie Banaby.cz