V súčasnej dobe, “môj domov” – nie je len “môj hrad”

V súčasnej dobe, “môj domov” – nie je len “môj hrad”, ale aj miestom, kde trávime väčšinu svojho života. Doma máme odpočívať, učiť sa, vychovávať deti, baviť sa, a niektorí dokonca pracovať z domova. Správne zariadený byt pomáha zbaviť stresu po práci, vytvára pocit pohodlia a harmónie v rodine. Ale, žijúci v neustálom zhone, často nezodpovedný prístup k usporiadaniu interiéru, a nie vždy kupovať nábytok, ktorý by mohol urobiť náš život oveľa pohodlnejšie.
3
Olovo návrhár JSC “Involux” Uljana Sergeenko zdieľané tajomstvo, ktoré pomohli spoločnosť vytvoriť nábytok, dopytu a to nielen v SNS, ale aj v Českej republike, Taliansku a Nemecku, rovnako ako víťazný rad prestížnych ocenení. Využívať rady profesionála, môžete si vybrať krásne, pohodlné a ergonomické nábytok pre škôlky, spálňa, obývacia izba a predsieň zobraziť viac.

Všeobecné odporúčania

Po prvé, je potrebné stanoviť, v akej farby by ste chceli formovať svoje domovy. Tam je dôležitý detail: každá farba má iný vplyv na vašu náladu. Okrem toho uistenie o psychológmi, dokonca aj farba môže mať rôzne účinky na ľudí, v závislosti na ich veku, pohlavia a temperamentu.

Tak, deti modrej vyvoláva kreativitu a inšpiráciu, podnecuje túžba sa učiť. Kým staršie osoby poskytuje výraznejší sedatívny účinok: Podľa štúdií u dospelých s modrým za zníženého tlaku dýchanie spomaľuje, znížená chuť do jedla a svalové napätie.

Niektoré nábytok spoločnosti, vrátane nás, poraďte sa s psychológmi, zvoliť optimálny dizajn kolekcií na rôznych miestností v závislosti na tom, kto vo svojom živote a ako trávia svoj čas.

Farba izbu ovplyvňuje náladu

V prípade, že plocha miestnosti je malý, ale to by bolo žiaduce poskytnúť s chuťou – venovať pozornosť zberu modulárneho nábytku. Tie vám umožní nekúpi celú sadu ako celok, a to iba to, čo potrebujete a zbierať požadované zloženie príslušných komponentov k sebe navzájom, ako projektant.

Táto možnosť zistiť viac je skvelé, keď kombinuje dve miestnosti do jednej. Napríklad štúdie a spálne.

Modulárny kolekcia vám umožní kúpiť iba kusy nábytku, ktoré naozaj potrebujete

Vaše dieťa nepotrebuje veľký stôl a elegantné kožené kreslo pre zdôraznenie postavenia a vysoké postavenie. Ale to neznamená, že to bude stáť jarné posteľ a skriňu, náhlivo vyrazil kusy preglejky.

Elegantne zariadené deti poteší nielen vaše dieťa, ale tiež chrániť ju z padal zložito (v prípade, že dieťa je veľmi malá), pomôže v rozvoji a učenia, stimulujú aktivitu a kreatívne myslenie, rozvíjať samostatnosť a zodpovednosť.

Prvá vec, vedieť o deti – to nie je nutné rozdeliť miestnosť v úzkych funkčných oblastiach: “Office”, “spálne” a “hra”. Koniec koncov, také akcie môže ľahko spôsobiť jeho dieťa nechuť k učeniu.

Dobrý škôlka všetko je blízko: posteľ, počítačový stôl, šatníková skriňa. Je tiež dôležité vybrať priestranný police a šuplíky, kam umiestniť rastúce flotilu, alebo stále rastúci zbierku obľúbenej bábiky, aby nedošlo k ich posunu z miesta na miesto a vyhnúť sa chaosu kúpiť tu.

Ďalšou výhodou tohto usporiadania – že aj vo veľmi malých miestností tam je veľa voľného priestoru, ktorý v každom prípade bude musieť dieťa hrať.

Dobrý škôlka sa nachádza v blízkosti všetko

A všetok nábytok musí byť pohodlné pre dieťa. Žiadne zložité vzory! Vyzdvihnúť skrinky a tabuľky, takže dvierka a zásuvky ľahko otvárať a zatvárať, a dieťa by mohli dosiahnuť zatiaľ zvládnuť.

Druhé pravidlo dieťaťa – dobré osvetlenie, jasný, svetlým nábytkom a tapety. Všetky deti sú inštinktívne priťahuje také plné kvetín, a neexistuje žiadny dôvod, aby im predchádzať. Voľba schéma správnu farbu má pozitívny vplyv na náladu dieťaťa, jeho self-vnímanie a postoj k životu.

Dôležité je, že chlapec alebo dievča ste. A ak až 5 rokov, ale nie je kritická, staršie dieťa sa už začína pociťovať ako osoba dostáva konkrétny spoločenský okruh.

Keď sa dve deti v rodine, mnohí radšej lôžka nad sebou. Je to ideálne riešenie, ale je dôležité, aby sa ubezpečil, že je to pohodlné a bezpečné pre deti. Okraje postele (ako v skutočnosti, a všetok nábytok), by mala byť zaokrúhlená, aby sa zabránilo vzniku poranenia pri náraze. Kroky by mali byť umiestnené vo vhodnej výške pre dieťa.